ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2022
Αρχική / Νέα - Ανακοινώσεις / ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2022

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2022

Αγαπητοί/-ές προπτυχιακοί και μεταπτυχιακοί φοιτητές/-τριες

σας παρακαλούμε να αξιολογήσετε τα μαθήματα που παρακολουθείτε κατά το τρέχον εαρινό εξάμηνο, καθώς και τους αντίστοιχους διδάσκοντες, μέσω της σελίδας της ΜΟΔΙΠ χρησιμοποιώντας τον παρακάτω σύνδεσμο https://qa.auth.gr/student

H περίοδος αξιολόγησης για το εαρινό εξάμηνο θα διαρκέσει από τη Δευτέρα 9 Μαΐου μέχρι την Κυριακή 12 Ιουνίου 2022.
Η συμμετοχή όλων είναι σημαντική και τη βελτίωση της ποιότητας εκπαίδευσης που παρέχεται από το Τμήμα μας.
Μπορείτε να αξιοποιήσετε την ευκαιρία που σας δίνεται για να συμβάλετε από την πλευρά σας στη βελτίωση των σπουδών σας. Θα θέλαμε να σας διαβεβαιώσουμε ότι διασφαλίζεται πλήρως η ανωνυμία σας και η ταυτοποίηση των απαντήσεών σας δεν είναι δυνατή από κανέναν!
Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων για τη συμμετοχή σας.