ΟΤΑΝ Η ΚΑΡΔΙΑ ΠΡΟΔΙΔΕΙ ΤΟΝ ΑΘΛΟΥΜΕΝΟ
Αρχική / Νέα - Ανακοινώσεις / ΟΤΑΝ Η ΚΑΡΔΙΑ ΠΡΟΔΙΔΕΙ ΤΟΝ ΑΘΛΟΥΜΕΝΟ

ΟΤΑΝ Η ΚΑΡΔΙΑ ΠΡΟΔΙΔΕΙ ΤΟΝ ΑΘΛΟΥΜΕΝΟ

Εκδήλωση στη μνήμη του αθλητή καλαθοσφαίρισης Βασίλη Χριστοδούλου, φοιτητή του Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Α.Π.Θ.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΜΑΙΟΥ 2023,
Αμφιθέατρο Π. Παναγιωτόπουλος, Πολυτεχνική Σχολή Α.Π.Θ.

15:30 Χαιρετισμοί
15:40 - 16:50 Στρογγυλή Τράπεζα, πρόεδρος: Ευαγγελία Κουιδή

15:40-15:55 Ευστράτιος Θεοφιλογιαννάκος: Αιτίες αιφνίδιου θανάτου σε αθλούμενους
15:55-16:10 Ευστάθιος Παγκουρέλιας: Προληπτικός έλεγχος αθλούμενων